Ana Sayfa blog Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemleri

93
0

Araçların giriş çıkışları için onay verecek olan sistemler arasında plaka tanıma sistemleri yer almaktadır. Geçişlerin daha kontrollü hale gelmesi için en güvenilir adreslerden birisi olan ESM Teknoloji ve ESM Elektronik firmalarımızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle kameralar tarafından okunacak olan plakaların görüntü işleme tekniği sayesinde araçların giriş çıkış yapması için izin verilmesini sağlamaktadır. Sizler de işletmeciliğini yaptığınız fabrikalarda, plazalarda, toplu konut veya sitelerde, üniversitelerde ve avm’lerde bu tür kolaylıkları sağlamakta olan plaka tanıma sistemleri için gerekli adımları atabilirsiniz. Bu sistemlerin pek çok müşterimiz tarafından tercih edilmesinin çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Sizlere bu yazımızda firmalarımızla iletişime geçerek sorduğunuz bazı soruların yanıtlarını aktaracağız. Plaka tanıma sistemi kurulumları, fiyatları ve detayları hakkında tüm merak ettiklerinizi net bir şekilde ifade etmeye çalışacağız.

Araç geçişlerinin kontrol edecek yetkililer olmadan yapılmasını sağlayan sistemler bu yönüyle önemli bir avantajı kazanmaktadır. Kullanıcı dostu olan sistemlerimizle tanışarak sizler de ESM Teknoloji güvencesinde en iyi tercihleri yapabilirsiniz. Ücretli bir şekilde giriş yapacağınız otoparklarda bariyerlerin açılması için plakaların tanımlanmasına ihtiyaç duyulabilir. Yapacağınız otomatik yönetmeler sayesinde giriş ve çıkış esnasında ödeme noktalarında kameraların devreye girmesiyle birlikte plakaların okunmasına olanak verilmektedir. Plaka tanımlama sisteminde ön planda olabilecek bazı bileşenleri sizlerle paylaşıyoruz.

l Öncelikle online ve otomatik yönetmeler için bilgisayar kurulumları,

l Plakaların tanımlanması için kurulacak programlar,

l Plakaları tanımlamak için belirli noktalara konumlanacak kameralar ve kamera ayağı sistemleri,

l Araçların giriş ve çıkışlarının kontrollü yapılması için müşterilerin tercihlerine göre kurulacak bariyer sistemi,

l Ayrıca ücretli alanlara giriş çıkışlarda opsiyon olarak sunulan bu programı da sizlerle buluşturuyoruz.

Tüm bu sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışmasında önemli olan noktalarla ilgili olarak bilgilendirmeleri gerçekleştirmekteyiz. Kalitesinden ödün vermeyen ESM Teknoloji adreslerimizin gerçekleştirdiği kurulumlarda kameraların kalitesine son derece önem vermektedir. Bununla birlikte, verimli bir şekilde plaka okunması için lenslerin kalitesi ve ışıklandırmaların doğru yapılması da dikkat edilen hususlar arasında yer almaktadır. Yazılımlarda herhangi bir problemin yaşanmayacağının garantisini veren ekiplerimiz plaka görünürlüğü konusunda sorun yaşanmaması için gerekli alt yapıyı kurmaktadır. Bu sistemleri kullanabileceğiniz yaşam alanlarında, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde veya eğlence alanlarında kolaylıkları elde edebilirsiniz.

Plaka Tanımlama Sistemi Önemi Nedir?

Plakaların üzerinde daha önce yasaklı listesine eklenmesine neden olacak bir durumun oluşması halinde giriş çıkışların yapılmasına izin verilmemesini sağlayan bazı sistemlerin kurulduğu görülecektir. Plaka tanımlama sistemleri sayesinde giriş çıkışlar otomatik olarak yapılırken, hazırlanan raporların belirli yıllarda saklanmasına özen gösterilmektedir. Yalnızca milisaniyelik bir sürede plaka okuma hizmetlerini gece, gündüz ayrımı yapmaksızın gerçekleştiren sistemlere ihtiyaç duymanız halinde ESM Teknoloji adreslerimize ulaşabilirsiniz. Bu sayede kumanda kullanmadan veya giriş kartlarına ihtiyaç duymadan araçların otomatik bir şekilde geçiş yapmasına olanak verilecektir. Bekleme süresinin azaltılmasında ve trafik yoğunluğunun en aza indirilmesinde etkili çalışmaları böylece görebileceksiniz. Eğer yabancı bir araç giriş yapacak ise veya içeri alınan araçlardan misafir konumunda olan plakalar var ise bunları hızla ayırt etmeniz söz konusu olacaktır. Raporların fotoğraflı bir şekilde hazırlanmasını ve mail adresleri üzerinden gönderimlerin sağlanmasını bu sayede mümkün hale getiriyoruz.

Neden Esm Teknoloji?

Teknolojik kurulumlarda en iyi hizmetlerin adresi olan ESM Teknoloji firmalarımızın plaka tanıma sistemleri için tercih edilmesi halinde keşifler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Böylelikle ihtiyaç duyulan sistemler ve konumlandırmalar tespit edilecektir. Tüm kurulumların gerçekleştirilmesinin ardından anahtar teslim olarak hizmet verilmesini sağlayan ekiplerimizin çözünürlükleri yüksek lenslere sahip kameralarla hizmet vereceğini görebileceksiniz. Plaka okunmasını geniş açılardan gerçekleştirmek için her bir detayı düşünen adreslerimiz fiyatlar konusunda sizlere dama yardımcı olacaktır. Satışların gerçekleştirilmesinin ardından sizleri yalnız bırakmayacak bir ekibe ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsanız, seçimlerinizi adreslerimizden yana yapabilirsiniz.