Ana Sayfa blog Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

39
0

Firmalarınızda çalıştırdığınız personellerin, işçilerin ve idari kadronun takip sistemi dahilinde bazı yöntemlerle giriş çıkışının kontrol edilmesine yönelik hizmetlerdir. ESM Teknoloji olarak sizlere personel takip sistemlerinde en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Hazırlanacak raporlar sayesinde giriş, çıkış, devamsızlık ve izin günü gibi bilgileri zorlanmadan elde etmeniz amacıyla personel takip sistemi içerisinde sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Askeri alanlarda, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında, dershane veya havaalanı gibi işletmelerde tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Bu alanların her geçen gün daha da arttığı gözlemlenmektedir. Sizler de takip sistemi içerisinde personellerinizin işe devamlılığını daha kolay takip etmek istediğinizde ESM Teknoloji ve ESM Elektronik adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede personellere yönelik kartlarla, parmak izi ya da yüz tanıma gibi sistemlerle uygulanacak olan hizmetlerde kullanım alanlarının bir hayli fazla olacağını görebileceksiniz. Her sektörde faydalı olabilecek personel takip sistemi için en güvenilir adreslerden birisi olan ESM Teknoloji sitelerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Personel Takip Sisteminde Yüz Tanımalı Uygulamalar

İş yerlerine giriş çıkış yapılan noktalarda en uygun duvarlara montajı gerçekleştirilecek olan yüz tanıma sistemleri sayesinde personellerin yüzleri tanıtıldıktan sonra hedef cihazlara network üzerinden kopyalanması sağlanmaktadır. Böylelikle daha sonraki geçişlerde yüzü okutulan personellerin tanıtılması sağlanacaktır. Giriş, çıkış yaptığı saatler böylelikle kayıt altına alınacak olan personellerle ilgili bu sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışması için ESM Teknoloji olarak yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Kolaylıkla arıza yapmayan bu sistemler sayesinde yüzlerin gizlenmesi halinde dahi sorunsuz sonuçların alınacağını belirtmekteyiz. Günümüzde personel takip sistemleri arasında en çok tercih edilen yüz tanımalı uygulamalardan faydalanabilmek için sizler de firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Personel Takip Sisteminde Parmak İzi Uygulaması

Tercih edilen diğer bir yöntem ise parmak izi okutulması yöntemiyle personel takibinin yapılmasıdır. Böylelikle personellerin 10 parmağını birden okutularak herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına titizlikle adım atılmaktadır. Bu sistem üzerinden uygulamaları talep edecek olan firmalar için TCP/IP aracılığıyla kaç adet cihaz var ise hepsine gönderimler sağlanmaktadır. Personel takip sistemleri arasında yer alan kart okutma gibi sistemlere göre daha avantajlı olan parmak izi uygulaması sayesinde, başka kartların okutulması gibi problemler ortadan kaldırılmaktadır. Böylelikle güvenlik açısından son derece önemli olan tercihlerin yapılmasına olanak verilmektedir. Sizler de ESM Teknoloji ile bu avantajlı fırsatları değerlendirebilir ve hizmetlerden kusursuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Personel Takip Sisteminde Turnike Uygulaması

Personel girişlerinin kalabalık olduğu durumlarda hızla hareket edilmesini sağlayan sistemler olarak bilinmektedir. ESM Teknoloji sayesinde faydalanacağınız turnike uygulamaları ile personellerin giriş ve çıkışlarının doğru bir şekilde yapılacağını görebileceksiniz. Bu sistemde kullanılacak olan iki veya tek ayaklı modellerin paslanmaz çelikten üretilerek güvenilir bir şekilde sizlere sunulacağını görebileceksiniz. Giriş ve çıkışlar için kullanılabilen bu sistemlerden faydalanabilmek ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için adreslerimizi arayabilirsiniz. ESM Teknoloji olarak personel takip sistemleri içerisinde yer alan en etkili uygulamaları sizlere sunmaktayız. Çeşitli türleri bulunan bu sistemde en hızlı geçiş turnikesi olarak bilinen tripod turnike ve diğer türler arasından seçimlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Tek kişinin geçiş yapması için oluşturulan ve kollu olarak sunulan sistemlerin istenirse yana kayan iki kanatlı yapılardan oluşan modelleri de bulunmaktadır.

Farklı departmanlar için ihtiyacınız olan birbirinden farklı sistemlere göre çalışan personel takip sistemlerinde en uygun şartlarda hizmetleri alabilmek ve fiyatlar bakımından uygun teklifleri duyabilmek için ESM Teknoloji adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylece her geçen gün daha pratik adımları atmanız ve giriş çıkışları kontrol altında tutmanız da mümkün olacaktır.