Ana Sayfa PDKS Sistemleri

PDKS Sistemleri

PDKS Sistemleri (Personel Devam Kontrol Sistemi) denilen bu sistemler iş yerinizde çalışan personellerin giriş çıkış saatlerini kontrol etmektedir.

Aynı zamanda yemekhane sistemi ile yemek limitleri mola saatleri gibi aktivasyonlar programlanmaktadır.

Personel takip sistemi ekipmanları şifre okuyucu, kart okuyucu,parmak izi okuyucu ya da kombine okuyucular ile birlikte yüz tanıma sistemi cihazları da kullanılmaktadır.

Pdks ücretsiz yazılım ile birlikte ücretli muhasebe ile personel maaş mesai hesapları da yapılabilmektedir.

Parmak izi okuyucu, yüz tanıma , kart okuyucu ile personel kontrol sistemi oluşturulabilir. Giriş çıkışı belirli kişilerin yapılmasını istenen bölümlerden şifreli okuyucu ya da kartlı okuyucu hatta parmak izi okuyucu ile onaylanan kişilerin giriş yapması sağlanabilir.

Firmalarınızda çalıştırdığınız personellerin, işçilerin ve idari kadronun takip sistemi dahilinde bazı yöntemlerle giriş çıkışının kontrol edilmesine yönelik hizmetlerdir. Esm teknoloji olarak sizlere personel takip sistemlerinde en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Hazırlanacak raporlar sayesinde giriş, çıkış, devamsızlık ve izin günü gibi bilgileri zorlanmadan elde etmeniz amacıyla personel takip sistemi içerisinde sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Askeri alanlarda, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarında, dershane veya havaalanı gibi işletmelerde tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Bu alanların her geçen gün daha da arttığı gözlemlenmektedir. Sizler de takip sistemi içerisinde personellerinizin işe devamlılığını daha kolay takip etmek istediğinizde Esm teknoloji adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede personellere yönelik kartlarla, parmak izi ya da yüz tanıma gibi sistemlerle uygulanacak olan hizmetlerde kullanım alanlarının bir hayli fazla olacağını görebileceksiniz. Her sektörde faydalı olabilecek personel takip sistemi için en güvenilir adreslerden olan esmteknoloji.com ve esmelektronik.com sitelerimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Personel Takip Sisteminde Yüz Tanımalı Uygulamalar

İş yerlerine giriş çıkış yapılan noktalarda en uygun duvarlara montajı gerçekleştirilecek olan yüz tanıma sistemleri sayesinde personellerin yüzleri tanıtıldıktan sonra hedef cihazlara network üzerinden kopyalanması sağlanmaktadır. Böylelikle daha sonraki geçişlerde yüzü okutulan personellerin tanıtılması sağlanacaktır. Giriş, çıkış yaptığı saatler böylelikle kayıt altına alınacak olan personellerle ilgili bu sistemlerin sorunsuz bir şekilde çalışması için Esm teknoloji olarak yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Kolaylıkla arıza yapmayan bu sistemler sayesinde yüzlerin gizlenmesi halinde dahi sorunsuz sonuçların alınacağını belirtmekteyiz. Günümüzde personel takip sistemleri arasında en çok tercih edilen yüz tanımalı uygulamalardan faydalanabilmek için sizler de firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz.