Ana Sayfa Otomatik Geçiş Sistemi

Otomatik Geçiş Sistemi

Otomatik geçiş sistemi, otopark gibi yerlerde araçların geçişlerinin düzenli olması için belirli kontrollerin yapılmasının ardından geçişlerin sağlanması için bariyer sistemlerine gereksinim duyulmaktadır. Ancak bu bariyerlerin otomatik geçiş sistemleri ile donatılması çok daha avantajlı olacaktır. En iyisini yapan Esm teknoloji adreslerimizi aradığınızda otomatik geçiş sistemleri hakkında çok daha detaylı bilgileri edinmeniz mümkün olacaktır. Bariyer sistemleri arasında çok çeşitli kurulumların gerçekleştirebildiğini belirtiyoruz. Buna göre otomatik olarak açılmasını istediğiniz demir kapılar için kayar kapı motorlarının sistemlerle birlikte entegreli bir şekilde çalışmalarına olanak verilecektir. En çok tercih edilen bu sistemleri talep ederek sizler de merkezden yönetilecek olan uygulamalara göz atabilirsiniz.

Otomatik geçiş sistemi ya da HGS hızlı geçiş sistemi plaka tanıma sistemi ile aynı mantıkta çalışmasına rağmen bileşenleri farklıdır.

Plaka tanıma sisteminde kamera aracın plakasını yazılımdaki kayıtlı plakalar ile eşleştirmek suretiyle bariyerin açılmasına olanak verirken otomatik geçiş sistemi ogs de araçta bulunan etiket ya da tag anten vasıtası ile algılandığında bariyerin açılması sağlanır. Plaka tanıma sisteminde bilgisayar, yazılım ve kamera sistemi gerekirken HGS sistemde anten ve anakart ile kurulum yapılmakta ve daha ekonomik çözüm sağlanmaktadır.

Otoparklarda abonelere özel olarak sunulabilen bu hizmetlerin sorunsuz bir şekilde çalışması için bazı senkronize sistemlerle birlikte kullanılmasına dikkat edilmektedir. Kullanıcıların tanımlanmasını sağlayan bazı sistemler hakkında bilgi alarak sizler de OGS kurulumları ve detayları hakkında bizlerle görüşebilirsiniz. Fiyatlar ve kurulum konusunda en kaliteli hizmetlerin adresi olan Esm teknoloji adreslerimizi ziyaret ederek sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler neticesinde siz değerli müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmekte olan ekiplerimiz sayesinde kurulumlarının maliyetlerine ve özelliklerine dair merak ettiğiniz tüm soruları yöneltmeniz mümkün olacaktır. Günümüz teknolojisinde otoyollarda otomatik geçiş sistemi kullanımlarının sıklaştığını görebilirsiniz. Türkiye genelinde sunulan bu hizmetlerden her bireyin eşit bir şekilde faydalanmasına olanak verilmektedir.

Kaliteli markamızla ve cazip fiyatlarımızla esmteknoloji.com ve esmelektronik.com olarak kurulumlarını gerçekleştireceğimiz sistemlerin çalışma mantığı hakkında detayları paylaşmaya devam ediyoruz. Otopark takip yazılımından oluşan sistemleri, antenleri, panelleri ve etiketleri sayesinde bir bütün haline getirilen uygulamalar neticesinde tanımlamaların mümkün olacağını aktarıyoruz. Otomatik geçiş sistemi için öncelikle bariyerlerin bulundukları noktalarda kurulumları gerçekleştirilen antenlerin araçlardaki etiketleri panele bildirmesini sağlıyoruz. Böylelikle sistemde tanımlı olacak kimlik kartlarının veri tabanı içerisinde sorgulanmasına olanak verilmektedir. Bu sayede gönderilen komutlarla daha önce tanımlanmış olan araçlar için geçiş izni verilmektedir. Ancak tanımlamanın yapılmamış olması halinde ise otomatik geçiş sistemi sayesinde böyle bir komut gönderilmez ve araca geçiş izni verilmez.