Ana Sayfa blog Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

39
0
car park barrier, automatic entry system

Firmalarımız sayesinde faydalanabileceğiniz hizmetlerden olan kollu bariyer sistemi uygulamalarında sizleri bekleyen süreçleri ve avantajları bu yazımızda aktaracağız. Böylelikle Esm Teknoloji ve esmelektronik.com adreslerimizin alanında ne denli uzman olduğunu görebileceğiniz çalışmalarından faydalanabilecek veya güçlü referanslarına göz atabileceksiniz. Ülkemizde yaşanan olaylarda takip edeceğiniz gibi güvenlik tedbirleri ile ilgili süreçlerin eksik veya hatalı olması pek çok zararı ortaya çıkarmaktadır. Hem maddi, hem de manevi olarak ciddi zararların yaşanmasını önleyebilecek tedbirler arasında ise kollu bariyer sistemleri yer almaktadır. Buna göre sizler de bu sistem nedir nasıl çalışır, kollu bariyer fiyatları, otomatik kollu bariyer, kollu otopark bariyeri gibi soruların yanıtlarını merak ediyorsanız, firmalarımızla iletişime geçerek tüm bu soruların yanıtlarını profesyonel bir şekilde alabilirsiniz.

Otopark bariyer kolu

İş yerlerine veya çeşitli alanlara araç giriş ve çıkışlarının belirli noktalardan, kontrollü bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, bu noktalara kollu bariyer sistemleri kurulumlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bariyer sistemleri sayesinde güvenlik konusunda tüm tedbirlerin ESM Teknoloji tarafından kusursuz bir şekilde sağlanacağını belirtmekteyiz. Sizler de müşterilerini memnun eden hizmetleri ve fiyatlarıyla ilgi odağı haline gelen firmalarımız üzerinden adımlarınızı hızla atabilirsiniz.

Bariyer sistemleri ve kollu bariyer fiyatları denildiği zaman birbirinden farklı kategorileri görebilirsiniz. Kapak sistemleriyle kurulan, mantar bariyer şeklinde görebileceğiniz, hidrolik ya da zincir bariyer olarak karşınıza çıkacak sistemlerin dışında en çok tercih edilen ve büyük avantajları sağlayan kollu bariyer sistemlerinin de ilgi gördüğünü vurgulamaktayız. En çok kullanılan alanlar arasında kollu otopark bariyeri ya da bina park alanları gibi yerler bulunan bu sistemler sayesinde araçların düzenli bir şekilde giriş çıkış yapmasına olanak verilmektedir. Bu sistemlerin nasıl kullanılacağını ve merak ettikleri diğer soruları da yöneltmek isteyenleri ESM Teknoloji olarak web sitelerimize davet ediyoruz. Yapacağınız incelemeler sayesinde bariyer sistemleriyle ilgili olarak kollu bariyer fiyatları, otomatik bariyer, kollu otopark bariyeri tüm sorularınızın yanıtlarını alabilecek ve bu sistemlerin maliyetlerine dair fikirlere sahip olabileceksiniz.

otomatik bariyer fiyatları

Kollu Bariyer Sistemlerinin Kullanımına Dair Detaylar

Bir kumanda yardımıyla kontrol edilmekte olan kollu bariyer sistemlerine dair bazı detayları öğrenmek isteyebilirsiniz. Ham maddeleri arasında alüminyum, tahta veya plastik gibi bileşenleri görebileceğiniz bu sistemlerde tasarlanan kolun bağlandığı elektronik sistemler sayesinde uzaktan yönetilebileceğini aktarmaktayız. Böylelikle yer verilen motor yardımıyla yönetildiğinde belirli açılarda yukarı hareket edebilen bu sistemlerin araç giriş çıkışları için uygun olabileceğini aktarıyoruz. Güvenlik sensörlerine yer verilen sistemlerinde ise araçların belirli mesafelere gelmesi halinde açılıp, uzaklaşması halinde ise kapanan sistemleri mevcuttur. Çeşitli aksiliklerin yaşanmaması adına bazı tedbirlerin alınarak kurulumların gerçekleştirileceği sistemlerle ilgili olarak adreslerimizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz sayesinde en uygun fiyatları ve en kaliteli özellikleri bulabileceğinizi aktarmaktayız. İstenmeyen araçların giriş yapmaması için tercih edilen kollu bariyerler ile oluşturulacak kontrol noktaları sayesinde çok daha verimli sonuçların alınacağını vurgulamaktayız. Göz atmak isteyeceğiniz bu sistemlerin uygun fiyatlı olması sizlere de pek çok yönden avantaj kazandıracaktır. Güveninizi kazanan ve işini en iyi şekilde yapan ESM Teknoloji üzerinden alacağınız hizmetler sayesinde yarı yolda kalmayacağınızı belirtiyoruz. Taleplerinize göre verilecek hizmetler için çok daha başarılı sonuçların sizlerle olacağını vurguluyoruz.

bariyer sistemleri

Kollu Bariyerler Sistemlerinin Kazandıracağı Avantajlar

l Farklı renk seçeneklerini bulabileceğiniz bu sistemler binanızla estetik görünecektir.

l Çeşitli tesislerde veya toplu konut alanlarında giriş ve çıkışların düzenli ve hızlı olmasını sağlayacaktır.

l Trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılabilen sistemlerdir.

l Plaka okuma veya kartlı geçiş gibi kontrol sistemleriyle birlikte çalışabilmektedir.

l Rüzgara karşı dirençli olan aerodinamik tasarımının yanı sıra, elektrik problemlerinde ise manuel açılma-kapanma imkanı bulunmaktadır.

l Bariyer kolunun her zaman kilitli durumda olması ve sıkışma gibi ihtimalleri yok eden güvenlik tedbirlerinin elektronik olarak sağlanması çeşitli kazaları önlemektedir.