Ana Sayfa Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, turnike sistemleri, bariyer sistemleri, kollu bariyer, mantar bariyer, road blocker  karlı ve şifreli sistemler ile otomatik geçiş sistemi, hgs, kartlı geçiş sistemi, gibi ürünlerin kullanımı ile giriş çıkışlar kontrol altında tutulabilmektedir.
Turnike Geçiş Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, turnike sistemleri, bariyer sistemleri, kollu bariyer, mantar bariyer, road blocker  karlı ve şifreli sistemler ile otomatik geçiş sistemi, hgs, kartlı geçiş sistemi, gibi ürünlerin kullanımı ile giriş çıkışlar kontrol altında tutulabilmektedir.

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ, GENEL OLARAK GEÇİŞ KONTROLLERİNİ SAĞLAMAK VE GİRİŞ ÇIKIŞLARDAKİ İNSAN TRAFİĞİNİN DÜZENSİZLİĞİNİ ÖNLEMEK İÇİN KULLANILAN SİSTEMLERDİR. 

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ ÇEŞİTLERİ

TRİPOD TURNİKELERİ

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

BOY TURNİKELERİ

VİP TURNİKELER


TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ NASIL ÇALIŞIR

KURUMDAKİ BİREYLERE TANIMLANAN KARTLAR SAYESİNDE GİRİŞ VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.  AYRICA ÖZEL GRUPLAR OLUŞTURARAK BU GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ VE MOLALAR AYARLANABİLİYOR. BU ŞEKİLDE HEM KURUM DIŞI KİŞİLERİN GİRİŞİ OLMUYOR HEMDE KURUM İÇİNDEKİ PERSONELLERİN VEYA ÖĞRENCİLERİN GİRİŞ ÇIKIŞ TAKİBİ OLDUKÇA BASİT HALDE RAPORLANMIŞ OLUYOR. GÜVENLİK DÜZEYİNİ DE EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMIŞ OLUYOR.

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ NERELERDE KULLANILIR

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA GİRERKEN VEYA METRO İSTASYONLARINDA SIKLIKLA TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ İLE KARŞILAŞIYORUZ. BU SİSTEM TEMELİNDE İKİ FARKLI AMACA HİZMET EDİYOR. BASİT OLARAK İNSANLARIN DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE BİR YERE GİRMESİNİ VEYA ÇIKMASINI BU SİSTEM SAĞLAYABİLMEKTEDİR.

GİRİŞ ÇIKIŞLAR DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE OLUR.

GİRİŞ İZNİ OLMAYAN KİŞİLERİN GİRMESİNİ ENGELLENEBİLİR.

YOĞUN VE KARMAŞIK BİR ALANDA TRAFİĞİ SAĞLANABİLİR.

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ, GEÇİŞ KONTROL SİSTEMİ GİBİ BİRÇOK SİSTEME ADAPTE EDİLEREK RAPOR SUNAR.

PASLANMAZ VE ÇELİKTEN OLUŞUR. DAYANIKLIDIR.

Esm Teknoloji Güvenlik Sistemleri şirketimizi google aratabilirsiniz.