Ana Sayfa Fiber Optik Çözümler

Fiber Optik Çözümler

Fiber optik çözümler günümüzde internet alt yapısı gibi algılansa da her alanda kullanılmaktadır.

Fiber optik alt yapı ile data ve veri transferi çok hızlı ve uzak mesafelerde bakır kablodan daha verimli olarak iletilebilmektedir.

Fiber optik kablolama ile internet, interkom, diyafon, kamera sistemleri, ve bir çok işlem daha kaliteli ve daha hızlı çalışmaktadır.

Fiber optik swich, pach panel ,sfp modül gibi bileşenleri olan komplike bir sistemdir.

Uzak mesafelerde bakır alt yapı kullanmaktan hem ekonomik hem de daha verimlidir. Fiber optik sonlandırma fiber optik alt yapı gibi tüm hizmetleri sunmaktayız.

Fiber Optik Alt Yapı Hizmetlerimizde Neler Var?

Yerinde yaptığımız incelemeler neticesinde projelendirmeleri ve kablo çekimini ihtiyaçlarınıza uygun şartlar altında sağlıyoruz. Ayrıca Fiber optik epoksi ve füzyon sonlandırma hizmetlerini gerçekleştirirken, dB ve OTDR test aşamalarını sizler için tamamlıyoruz. Raporlama sistemlerinde dokümantasyon işlemlerinin tamamlanmasında ve son aşama olarak fiber optik hizmetlerinin devreye girmesinde titizlikle adım atılmasına olanak veriyoruz. Tüm bu hizmetlerde en iyisini gerçekleştiren bir firmayla çalışmak istediğinizde adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Çözümlerin sizlere ulaştırılmasının ardından herhangi bir problemi yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Fiber optik çözümler için bizlerle iletişime geçtiğinizde, plastik ve cam fiberden oluşarak ışığın yönlendirilebildiği sistemlere sahip olabileceğiniz malzemelerin son derece kaliteli seçileceğini göreceksiniz. Diğer iletişim ürünleriyle arasındaki farka baktığınızda, optik fiber çözümlerinin sizi daha yüksek hızda ve değerde yapılandırmaya ulaştıracağını görebileceksiniz. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen hizmetlerden birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Kaybın daha az seviyelerde olmasını sağlayan bu sistemlerin elektromanyetik etkileşimlerden zarar görmemesi de büyük bir artı olacaktır. Pek çok sektör kurulumlarında ve uygulamalarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olduğunun da altını çizmekteyiz.

Fiber optik çözümler sayesinde ışık hızında iletimi gerçekleştirmek amacıyla belirli uzunluklara kadar multi mod kabloların, belirli bir uzunluktan sonra ise single mod kabloların kullanıldığını aktarabiliriz. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin son derece ustalık isteyeceğini belirtebiliriz. Uçlarının dikkatlice birleştirilmesi esnasında işçiliğin önemi ortaya çıkmaktadır.

Sizler de ESM Teknoloji adreslerimizin bu hususta gerçekleştireceği hizmetlerde en iyi çözümleri elde edebilirsiniz. Fiber optik çözümler için projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece veri aktarımlarının daha kusursuz, ekonomik ve kaliteli olmasını sağlıyoruz. Keşif hizmetlerini alabilmek ve ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmanın rahatlığını yaşamak için esmteknoloji.com ve esmelektronik.com adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Fiber optik çözümlerde yer verdiğimiz kablolama, switchleri, güvenlik cihazları ve fiber optik dönüştürücü gibi sistemlerin kurulumlarında aradığınız tüm detayları sizlerle buluşturuyoruz. Kalitesiz ürünlerden uzaklaşmak ve işinin ehli olmayan firmalar yerine profesyonel ESM Teknoloji adreslerimizle iletişime geçmek için hemen arayabilirsiniz.