Ana Sayfa blog Güvenlik Kamerası

Güvenlik Kamerası

84
0

Bu yazımızda Teknolojik güvenlik kamera sistemi,en iyi güvenlik kamerası, ev içi kamera, ev kamera sistemleri, kablosuz güvenlik kamerasının ne olduğu ve güvenlik kameralarına dair merak edilenleri paylaşacağız. Yeniliklerin hayatımıza dahil olmasıyla birlikte konforlu ve güvenli ortamlara kavuşmamız için pek çok yeni sistem geliştirilmiştir. Bunlardan birisi olan güvenlik kamerası sistemlerinde en iyi hizmetleri bulabileceğiniz ESM teknoloji adreslerimiz sayesinde satıştan montaja, bakımdan onarıma kadar her aşamada teknik destekleri alabileceksiniz. Ürünlerle ilgili bilgileri talep etmek ve sorularınıza yanıt bulabilmek için firmalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Güvenlik kamerası sistemlerinin uluslararası standartlara uygun bir şekilde kurulumunun gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Güvenlik sektöründe en tecrübeli ekiplerle çalışan ESM Teknoloji güvencesinde bu hizmetlerden sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Anlayışlı ve hoşgörülü ekiplerimize ulaşarak çalışmalardan faydalanabilir ve iş yerlerinizin, sanayi kuruluşlarının veya avm’lerin ve çeşitli hizmetleri sunan binaların ihtiyacı olan güvenlik kamerası sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 DVR Kayıt Cihazlarına Bağlantı Kurulumları

Dilediğiniz mekanda güvenlik kameraları ile ilgili kurulumları takip edebilmeniz için DVR kayıt cihazlarına yönelik bilgileri almanız gerekmektedir. Kamera server veya bilgisayar kurulumları olmadan da kayıt altına alabilmenizin, geçmiş görüntüleri yeniden açıp izleyebilmenizin ve tüm kameraların monitörlerinizden izleyebileceğiniz şekilde kurulmasının bu sayede mümkün olacağını görebileceksiniz. DVR kayıt cihazları sayesinde daha önce çekilen görüntüleri internet vasıtasıyla yeniden izleme imkanını elde edebilirsiniz. Görüntüyü daha da yaklaştırmak için zoom özelliğini kullanabilir ve DVR kayıt cihazları sayesinde hard disklere kayıt yaparak daha uzun süreli saklayabilir, dış ortamlarda kayıtlı tutarak arşiv haline getirebilirsiniz.

Bulunduğunuz Her Yerden Güvenlik Kamera Yönetimi

ESM Teknoloji firmalarımızın avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanarak güvenlik kamerası kurulumlarını talep ettiğinizde, bulunduğunuz her yerden yönetme ve kontrol etme hakkını kazanabileceksiniz. İnternetinizin bulunması halinde siz ev veya ofislerinizde olmasanız dahi, çalışanlarınızın veya ev içerisindeki kişilerin davranışlarını izleme fırsatını elde edebilirsiniz. Örneğin, çocuğunuza bakıcısının siz yokken de iyi davranıp davranmadığının yanıtını almak istediğinizde, dünyanın bir ucunda olsanız dahi 7/24 kameraları kontrol etme hakkını elde edebileceksiniz. Üstelik görüntüleri kayıt altına alma imkanına ulaşabileceksiniz. Tüm bu sistemleri sizler için aktif hale getirecek olan ESM Teknoloji firmalarımızın kolaylıklarından vazgeçemeyeceksiniz.

Nereye giderseniz gidin yanınızda mutlaka taşımak isteyeceğiniz diz üstü bilgisayarlarınıza kurulumları gerçekleştirerek internet üzerinden sorunsuz bir şekilde erişim sağlamanıza olanak veriyoruz. Bunun dışında DVR sistemleri taleplerinize göre kurarak yine internetin bağlı olması halinde erişme, izleme veya kayıt altına alma gibi avantajların sizinle olmasını sağlıyoruz. Daha küçük mekanlarınızda güvenlik kamerası kurulumlarının uzaktan kontrol edilmesi için 1-3 tane IP sayesinde internetten kolayca erişim sağlamanıza zemin hazırlıyoruz.

Bilgisayarımdan Güvenlik Kamerasını Nasıl İzlerim?

İzlemek istediğiniz alanı ESM Teknoloji firmalarımızla paylaşmanız halinde, kurulumların gerçekleştirilmesinin ardından bilgisayarlarınızdan yönetme hakkını elde etmeniz için bazı ayrıntılara yer verilmektedir. Mekanlarda tamamlanan işlemlerden sonra bilgisayarlar üzerinde kamera kartı takma işlemi gerçekleştirilmektedir. Seçeceğiniz kameranın özelliklerine göre mevcut konumunuzdan kameraları yönetme ve çevirme ya da zoom yapma hakkını elde edebileceksiniz. Modemler üzerinden internet vasıtasıyla gözlemleme ve kayıt etme şansınız bu sayede ortaya çıkacaktır. Kamera seçimlerinde kablosuz veya gizli kamera gibi çeşitli ürünleri tercih edebileceğinizi vurguluyoruz. Bu hususta gerekli bilgileri alabilmek için hiç çekinmeden esmteknoloji.com ve esmelektronik.com adreslerimizden ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Güvenlik kamerası sistemlerinde sizler için eşsiz fırsatları sunmaya devam eden ekiplerimizin uygun fiyatlı hizmetleriyle karşılaşabileceksiniz.

DVR Sistemi ile Güvenlik Kamerasını Nasıl İzlerim?

Tıpkı bilgisayarlarınızdan olduğu gibi kurulumların DVR kayıt cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi için çaba sarf eden ve en iyisini yapan Esm teknoloji sayesinde internet web server cihazları ile bağlantılar sağlanacaktır. Bu sayede modeminiz üzerinden erişim sağlamanıza uygun adımlar atılacaktır. İzlemek isteyeceğiniz mekan için hangi kameraları tercih etmeniz gerektiğinin yanıtını alabileceğiniz firmalarımızla tüm sorularınızı paylaşabilirsiniz.