Ana Sayfa blog Fiber Optik Çözümler Nedir?

Fiber Optik Çözümler Nedir?

59
0

Firmalarımızı ziyaret ederek alabileceğiniz hizmetleri incelediğinizde bunlardan birisinin fiber optik çözümler olacağını görebilirsiniz. ESM Teknoloji olarak en iyisini yapan adreslerimiz üzerinden bu hususta bilgileri alabilirsiniz. Sizler için Fiber optik çözümler nedir ve hizmetlerimizi ne şekilde sunuyoruz gibi soruların yanıtlarını paylaşmaya çalışacağız. Günümüzde pek çok binada ve tesiste video sinyallerinin iletilmesini sağlayan sistemlerde bakır kabloların yerini fiber optik kabloların ve çeviricilerin aldığını görebilirsiniz. Modern binalarda karşınıza çıkacak olan bu ürünlerin seçimlerinde sizleri yalnız bırakmayacak olan ekiplerimizin desteğiyle alacağınız hizmetler, sizler için memnun edici olacaktır.

Bir yandan hız ve bant genişliği ihtiyaçlarınızın olabileceğini vurgulayacağımız bu uygulamada, diğer yandan ise mesafe ve elektromanyetik etkileşim problemlerinin giderilmesinde ihtiyaç duyulan haberleşme sistemleri için fiber optik çözümler sizlerle buluşturulmaktadır. Böylece iletişimde problemsiz bir süreci yaşamanıza olanak verilecektir. Bakır kabloların kullanılması halinde belirli bir mesafenin üzerine çıkınca hizmetlerin kesintiye uğramasından dolayı fiber optik alt yapıların önemi ortaya çıkmıştır. Bu sayede dataların kesilmesinin ve yaşanan görüntü kayıplarının ortadan tamamen giderilmesinin mümkün olduğu görülmektedir.

Çevresel etkenlerin neden olduğu olumsuz durumlardan etkilenmemesi ve iletimi daha temiz bir şekilde sağlamasıyla birlikte tercih edilen fiber optik uygulamalarla ilgili çözümleri bizler sayesinde elde edebilirsiniz. Tesislerinizde birden fazla kablonun olması halinde tek kabloya düşürebilen bu çözümleri elde ettiğinizde önemli avantajları sağlamış olacaksınız. İşçilikten ve diğer tesisat ürünlerinden büyük oranda tasarrufu elde etmeniz için en ideal uygulamaları sizlerle buluşturan ESM Teknoloji adreslerimiz sayesinde fiber optik çözümler ile sorunlarınızın ortadan kaldırılacağını görebileceksiniz.

Fiber optic strands emitting light

Fiber Optik Alt Yapı Hizmetlerimizde Neler Var?

Yerinde yaptığımız incelemeler neticesinde projelendirmeleri ve kablo çekimini ihtiyaçlarınıza uygun şartlar altında sağlıyoruz. Ayrıca Fiber optik epoksi ve füzyon sonlandırma hizmetlerini gerçekleştirirken, dB ve OTDR test aşamalarını sizler için tamamlıyoruz. Raporlama sistemlerinde dokümantasyon işlemlerinin tamamlanmasında ve son aşama olarak fiber optik hizmetlerinin devreye girmesinde titizlikle adım atılmasına olanak veriyoruz. Tüm bu hizmetlerde en iyisini gerçekleştiren bir firmayla çalışmak istediğinizde adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Çözümlerin sizlere ulaştırılmasının ardından herhangi bir problemi yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Fiber optik çözümler için bizlerle iletişime geçtiğinizde, plastik ve cam fiberden oluşarak ışığın yönlendirilebildiği sistemlere sahip olabileceğiniz malzemelerin son derece kaliteli seçileceğini göreceksiniz. Diğer iletişim ürünleriyle arasındaki farka baktığınızda, optik fiber çözümlerinin sizi daha yüksek hızda ve değerde yapılandırmaya ulaştıracağını görebileceksiniz. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen hizmetlerden birisi olarak karşınıza çıkacaktır. Kaybın daha az seviyelerde olmasını sağlayan bu sistemlerin elektromanyetik etkileşimlerden zarar görmemesi de büyük bir artı olacaktır. Pek çok sektör kurulumlarında ve uygulamalarında sıklıkla karşınıza çıkmakta olduğunun da altını çizmekteyiz.

Fiber optik çözümler sayesinde ışık hızında iletimi gerçekleştirmek amacıyla belirli uzunluklara kadar multi mod kabloların, belirli bir uzunluktan sonra ise single mod kabloların kullanıldığını aktarabiliriz. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin son derece ustalık isteyeceğini belirtebiliriz. Uçlarının dikkatlice birleştirilmesi esnasında işçiliğin önemi ortaya çıkmaktadır.

Sizler de ESM Teknoloji adreslerimizin bu hususta gerçekleştireceği hizmetlerde en iyi çözümleri elde edebilirsiniz. Fiber optik çözümler için projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Böylece veri aktarımlarının daha kusursuz, ekonomik ve kaliteli olmasını sağlıyoruz. Keşif hizmetlerini alabilmek ve ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmanın rahatlığını yaşamak için esmteknoloji.com ve esmelektronik.com adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Fiber optik çözümlerde yer verdiğimiz kablolama, switchleri, güvenlik cihazları ve fiber optik dönüştürücü gibi sistemlerin kurulumlarında aradığınız tüm detayları sizlerle buluşturuyoruz. Kalitesiz ürünlerden uzaklaşmak ve işinin ehli olmayan firmalar yerine profesyonel ESM Teknoloji adreslerimizle iletişime geçmek için hemen arayabilirsiniz.