Ana Sayfa Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri bilinen adı ile hırsız alarmı binaların hırsızlık, su baskını, yangından korunması için tasarlanmış ürünlerdir.
Alarm sistemleri bilinen adı ile hırsız alarmı binaların hırsızlık, su baskını, yangından korunması için tasarlanmış ürünlerdir.

Hırsız Alarm Sistemi

Alarm sistemleri bilinen adı ile hırsız alarmı binaların hırsızlık, su baskını, yangından korunması için tasarlanmış ürünlerdir.

Konuma uygun tasarlanmış ve yapılandırılmış alarm sistemi oldukça verimli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

AKM ya da diğer adı ile alarm kontrol merkezi ya da alarm takip merkezi alarm sisteminizi 7×24 takip etmekte sabotaj, hırsızlık acil ambulans gibi konularda yönlendirmeler yapmakla birlikte aynı zamanda akü seviyesi, sistemin sağlığı, elektrik kesintisi, hat kesintisi konularını takip etmektedir. Ayrıca alarm sistemini kurmayı unuttuğunuzda hırsız alarm sistemini aktif etmeyi unuttuğunuzu, çalışma saatleri dışında şifre ile giriş yapılsa bile bilginiz var mı ya da siz misiniz diye teyit etmektedir.

Alarm sistemi bileşenleri hırsız alarm paneli, pır dedektörü, keypad, dış ortam alarm sireni, aküler den oluşmaktadır.

Kablolu hırsız alarmı olduğu gibi kablosuz alarm sistemi de satılmaktadır.

Hırsız alarm sistemi ,  güvenlik kamerası ile entegre edilebilmektedir.Aynı cep uygulamasından iki sistemi de kontrol etmek mümkündür.

Dsc alarm sistemi, neutron alarm sistemi, bosch alarm sistemi, crow alarm sistemi,paradox alarm sistemi ile birlikte daha ekonomik wistech alarm sistemi reksos alarm sistemi kullanılan sistemlerdir.

Beam  dedektör  ışın ile çalışmaktadır. Hem hırsız alarmı hemde yangın ihbar sisteminde kullanılmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ NEDİR ?

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ, EV VEYA İŞYERLERİNDE OLUŞABİLECEK OLUMSUZ OLAYLARI ZAMAN KAYBETMEDEN HABERDAR EDİP YARDIM ÇAĞIRMAYI SAĞLAYAN ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMİDİR.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ HIRSIZLIK ANINDA ALARMI DEVREYE SOKAN BİR SİSTEMDİR. ALARM DEVREYE GİRDİĞİNDE İÇERİDE VE DIŞARDA SİRENLER BAĞIRMAYA BAŞLAR VE ANINDA ALARM TAKİP MERKEZİ DEVREYE GİRER. 

HEMEN HER YERDE GEREKLİ BİR DURUM HALİNE GELMİŞTİR. SADECE MAL DEĞİL CAN GÜVENLİĞİNİZ İÇİN GEREKLİ BİR SİSTEMDİR.

EV GÜVENLİK CİHAZLARI MÜKEMMEL GÜVENLİK YATIRIMLARIDIR ÇÜNKÜ İKİ ALANA HİTAP EDEREK HEM İSTENMEYEN KİŞİLERİN EVLERİMİZE GİRMESİ KONUSUNDA CAYDIRICI ÖZELLİK TAŞIRLAR HEM DE BU KİŞİLER BİR ŞEKİLDE EVLERİMİZE GİRDİĞİNDE DE BİZİ UYARARAK BU KİŞİLERİN YAKALANMASINI SAĞLAYABİLİRLER. 

Elektrik Taahhüt Alarm Sistemleri Firmaları